(Poll created February 27, 2009)
Submitted by editor

You're in the supermarket looking at bread. You see hamburger buns of the same type from the same baker and compare them. Which is the better buy?

Choose all that apply
8 rolls, total weight 15 oz, $3.19
12 rolls, total weight 15 oz, $3.39
The ones with the green closure tie if it's Tuesday
You shouldn't be eating hamburgers
Login to add your answer